KONST / Litografier / Litografi 14306009
nr 1430 6009
Lowell Nesbitt
(1933-1993), USA
Litografi, Oldenburgs Studio (Ghost edition). Signerad, numrerad 19/19. Bladets mått: 100x127 cm, oramat löst blad
Lowell Nesbitt, amerikansk bildkonstnär född 1933, död 1993.
Utrop:
700 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 november 2021
kl 19:12:13
7/11 01:07:10
Lowell Nesbitt
Läs mer om Lowell Nesbitt